Výklad karet

Nabízím Vám možnost nechat si vyložit karty a to cikánské, andělské, karmické karty anebo si na pomoc přivoláme archandělé Atlantidy. Pomocí karet můžete nahlédnout do své budoucnosti, potřebujete-li se rozhodnout o svém vztahu, o práci, jestli Vaše dítě udělá zkoušku, zda budete mít dost financí, jestli najdete novou lásku, prodáte dům,…

Ptát se můžete na cokoliv a může Vám to pomoci předejít problémům. Anebo nemáte konkrétní otázku a zajímá Vás jen tak - co Vás čeká.

Výklad karet je buď velmi podrobný hodinový, anebo méně podrobný – obvykle je to několik otázek, případně jen výklad na jednu otázku, která Vám leží na srdci – je to jen na Vás.

Pro milovníky karet jako jsem já, kteří by si chtěli nechat karty vyložit častěji – poskytuji slevu. Protože pomocí karet nevidím jen budoucnost, ale i jací lidé kolem Vás jsou, jestli Vám hrozí nějaké nebezpečí – máte šanci mnoha problémům předejít.

Výklad karet pro Vás může být i psychickou podporou, jelikož si s Vámi o celém Vašem problému popovídám a pomocí karet se dobereme řešení. Protože každý problém má své řešení. Odejdete klidnější a spokojeni, i když věštba nemusí být vždy příznivá. Budete však připraveni a já jsem tu pro Vás, abych Vás vyslechla a poradila Vám.

Výklad karet probíhá nejčastěji v mém Kouzleném krámku v Květnici - viz. kontakt, ale také v Praze na Černém Mostě (ve vybrané restauraci, kavárně) - viz. ceník.

 

Dárkový poukaz možno objednat se slevou zde:

www.kouzelnykramek.cz/products/vyklad-karet-darkovy-poukaz/

Kontakt

Romana Hanzalová

esoteria@seznam.cz

Kosmatcová 553
250 84 Květnice, Praha východ
GPS: 50°3'44.445"N, 14°40'50.101"E

číslo účtu: 1203268028/3030

732 817 503

Vyhledávání

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2013 Všechna práva vyhrazena. Vladimír Hanzal

Vytvořeno službou Webnode